Bez kategorii

Fotograf na wesele, uroczystość, czym się kierować?

By 25 czerwca 2019 No Comments

Jeśli planujesz wesele, to na pewno zastanawiasz się nad wyborem orkiestry lub DJ-a. Muzyka jest bowiem jednym z najważniejszych elementów wesela, to ona podrywa gości do tańca i rozkręca imprezę. Tak orkiestra, jak i DJ mają swoje zalety i wady. Orkiestra to muzyka na żywo wykonana w indywidualnych aranżacjach. DJ natomiast zapewni muzykę w oryginalnym wykonaniu, przy tym wachlarz posiadanych przez niego piosenek jest właściwie nieskończony. Podczas poszukiwań DJ mogą pomóc ci znajomi, którzy korzystali już z jego usług. Możesz również poczytać opinie w internecie.
Przed podpisaniem umowy, warto dowiedzieć się jaką muzykę gra DJ. Dobrze gdy jest ona zróżnicowana i stanowi to przekrój lat 60-90, wskazane jest również posiadanie muzyki biesiadnej, disco polo czy obecnie panujących na szczytach list przebojów kawałków. Zapewni to różnorodność i dobrą zabawę. Warto zapewnić gościom możliwość zamawiania ulubionych piosenek.
Niekiedy DJ spełnia również funkcje wodzireja, co zwolni nas z konieczności wynajmowania kolejnej osoby. Muzykę, która zaprezentuje DJ można dobrać samemu lub zdać się w pełni na jego gust. Niektórzy DJ-e zapewniają również organizację zabaw dla gości weselnych w postaci tradycyjnych zabaw oczepinowych. Podczas rozmowy z DJ-em koniecznie należy zapytać na jakim obszarze działa. DJ zapewnia zazwyczaj własne nagłośnienie oraz efekty świetlne. Czasami posiada nawet wytwornicę dymu i projektor do prezentacji multimedialnej. Może nam również polecić fotografa.